Ділові відносини і робота в команді

14:35, 19-06-2017

Для уміння успішно працювати в команді компанії, вже з першого курсу в навчальний процес впроваджено дисципліни «Ділові комунікації» та «Групова динаміка і комунікації». Вони будуть викладатися для студентів всіх спеціальностей.

Метою введення дисципліни «Ділові комунікації» є  опанування студентами ділового професійного спілкування,  вміння проводити презентації, публічні виступи, організовувати та вести переговори, грамотно оформлювати  результати своєї професійної діяльності, вести ділове листування та складати організаційні та управлінські документи.

Дисципліна «Групова динаміка та комунікації» спрямована на формування навичок ефективної командної роботи, підвищення узгодженості та згуртованості командних і групових дій, оптимізації процесів взаємодії з колегами та майбутніми клієнтами, успішних комунікацій в професійному контексті, управління динамікою професійної взаємодії, модерації групових дискусій та самопрезентації.

Це навчить наших студентів ефективно працювати у групі та команді, створювати власний імідж, керувати саморозвитком, самовдосконалюватися, успішно долати стрес, запобігати виникненню  конфліктних ситуацій та отримати додаткові конкурентні переваги на ринку праці.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю