Випускники державного університету телекомунікацій отримали дипломи

11:35, 26-06-2017

В Державному університеті телекомунікацій 17 червня 2017 року урочисто і хвилююче пройшла церемонія вручення дипломів про закінчення університету студентам -  випускникам 2017 року.

В цьому році університет випустив більше 1000 фахівців з найперспективніших напрямків сфери ІТ-технологій: телекомунікацій, інформаційних технологій, програмування, захисту інформації, менеджменту, маркетингу та підприємництва.

В навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання дипломи отримали 92 спеціаліста, 428 бакалаврів та 132 магістри, з них 13 студентів отримали дипломи з відзнакою.

Виступаючи перед випускниками ректор університету, доктор технічних наук, професор Толубко В.Б. зазначив, що наші випускники стали висококваліфікованими спеціалістами, які відповідають потребам сучасного ринку праці та вимогам потенційних роботодавців – провідних компаній в сфері ІТ-технологій –партнерів нашого університету та наголосив на тому, що в університеті успішно втілюється концептуально нова освітня модель, яка забезпечить нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку  праці, привабливість їх для компаній та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу