Студенти Університету опановують засади відкриття власного бізнесу

14:35, 08-11-2017

З метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів, які повинні відповідати потребам сучасного ринку праці, в Університеті  для студентів всіх спеціальностей викладаються такі дисциплини, як «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», «Основи роботи з базами даних», «Ділові комунікації», «Групова динаміка і комунікації» та «Засади відкриття власного бізнесу».

Для сучасного фахівця вкрай необхідним є знання особливостей підприємницької діяльності в реальному бізнес-середовищі.

Дисципліна охоплює три практико-орієнтовані блоки:

1. Перший розкриває організаційно-правові аспекти відкриття власної бізнес-структури. Студенти вивчають усі етапи реєстрації підприємства з урахуванням останніх законодавчих новацій.
  2. Другий блок присвячений вивченню ключових економічних показників, які необхідно обґрунтувати, щоб власний бізнес був прибутковим.
  3. Третій блок розкриває провідний сучасний інструментарій ведення бізнесу, у т.ч. принципи електронної комерції та електронного діловодства.

При цьому студенти опановують сучасні рекламні та PR-технології. Наприкінці вивчення  курсу студенти мають на руках складений власноруч бізнес-план для реалізації власної бізнес-ідеї. При чому, вся організаційна, фінансова та інша документація у цьому бізнес-плані є прототипом реальної документації діючого підприємства.

Завдяки втіленню в нашому Університеті інноваційної системи навчання, наш випускник матиме пріоритет серед випускників інших навчальних закладів споріднених спеціальностей, що надасть йому можливість успішно влаштуватися на роботу та займати більш престижні та високооплачувані посади в провідних телекомунікаційних та ІТ- компаніях.