Партнери Університету - провідні телекомунікаційні компанії світу

10:01, 18-01-2018

Проблема  нестачі  спеціалістів  в  галузі  IT -  одне  з  найактуальніших  питань  багатьох  держав  світу.  Від  кількості та  якості   спеціалістів  залежить рівень  цифровізації  економіки,  з  яким  безпосередньо  пов’язаний  успіх  країни  та  добробут  громадян.

Ось чому у Державному університеті телекомунікацій розроблена  та успішно реалізується  концептуально нова освітня модель підготовки високопрофесійних  спеціалістів  в  IT - галузі

Велика увага в цій  моделі приділена розширенню  співпраці  з партнерами Університету – провідними компаніями світу у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання та розробки  інформаційних технологій.

З  партнерами Університету укладені Договори про співпрацю, завдяки яким лабораторії та спеціалізовані класи укомплектовані новітнім обладнанням останнього покоління. Фахівці  компаній  викладають  практичні  дисципліни,  залучають студентів  до  участі  в  українських  та міжнародних  конкурсах, сприяють  працевлаштуванню  випускників  та  підвищують  власну  кваліфікацію.

В  Університеті  створено єдину в Україні  Академію Juniper Networks, лабораторію на базі обладнання компанії Huawei,  Китай,  єдиний в Києві  авторизований тестовий центр Pearson VUE,  сертифікати  якого визнаються у 175 країнах світу, центр  інфокомунікаційних технологій на  базі обладнання компаній Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, навчально-науковий центр «Технології Hewlett-Packard», функціонує Академія  Cisco та багато інших.

В Академії  Cisco студенти  вивчають  не  тільки  мережні  технології,  а  й  кібербезпеку,  інтернет  речі,  операційні  системи та  програмування.

Програми  навчання в Академіях та Центрах, створених в  Університеті, є програмами  корпоративної  соціальної  відповідальності,  отже  участь  у  них для студентів безкоштовна.

Практика  роботи на  сучасному  обладнанні  провідних компаній світу вже з першого курсу  дає можливість студенту здобувати необхідні знання, уміння та навики, які вимагають роботодавці, розуміти, яке  обладнання,  які  компетенції,  відповідно  до обраної професії  він  має опанувати, отримати  сертифікати,  що  надають переваги  при  працевлаштуванні  та  надають  змогу  працювати за кордоном.