Навчання у Державному університеті телекомунікацій - запорука успішного працевлаштування у житті!

16:15, 21-02-2018

Державний університет телекомунікацій – це єдиний профільний вищий навчальний заклад України, в якому сконцентровано підготовку фахівців за всім переліком спеціальностей в сфері телекомунікацій та інформаційних технологій.

Телекомунікації  та інформаційні технології – це значний сегмент бізнесу, що обумовлює велику кількість потенційних роботодавців для випускників.

Дійсно, фінанси та доходи якими оперують телекомунікаційні компанії порівнюються із бюджетом невеличкої країни!

Саме наш навчальний заклад готує фахівців, які займають перші позиції в топ-вакансіях на сайтах пошуку роботи і найбільше користуються попитом в наш час. Найвищі заробітні плати отримують працівники саме нашої сфери.

За  велику  роботу  по  підготовці  висококваліфікованих фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій  на міжнародній освітній виставці «Освіта і кар’єра» у 2017 році Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України» та вручено Гран-прі у номінації  «Досягнення у працевлаштуванні  випускників  вищого  навчального закладу».

Підвищеному інтересу до випускників Університету сприяє системна  співпраця з нашими партнерами  – провідними компаніями світу у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання  та розробки  інформаційних технологій.

Завдяки укладеним угодам про співпрацю, лабораторії та спеціалізовані класи  університету оснащені новітнім обладнанням останнього покоління, до викладання професійних дисциплін залучаються фахівці компаній, проводяться зустрічі студентів з керівництвом, провідними  спеціалістами компаній.

Так, 16 лютого цього року перед студентами виступили  посол Японії в Україні Шігекі Сумі, директор  SUN GLOBAL  Ясумаса Шимосато представники  компаній  Pasona Career, Pasona Tech, Musashi Seimitsu Industry.