Чому підвищується інтерес до заочної освіти у Державному університеті телекомунікацій?

15:03, 28-02-2018

Заочна вища освіта - унікальна можливість для людей різних вікових груп і професій реалізувати себе в цікавій сфері діяльності.

Основними перевагами заочної форми навчання є відносна свобода і менше навантаження під час навчального періоду, що дозволяє поєднувати процес отримання освіти з роботою, науковою діяльністю або сімейним життям.

Витрачаючи мінімум часу і грошей студент Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Державного університету телекомунікацій отримує якісну освіту рівня бакалавра або магістра,  і, при бажанні, може продовжити навчання в аспірантурі.

Сьогодні в інституті навчається близько 2 тис. студентів, навчально-виховний процес забезпечують 225 науково-педагогічних працівників, з них 31 доктор наук і 132 кандидата наук.

Підвищений інтерес до навчання в нашому Інституті пояснюється ще й тим, що з цього навчального року студенти навчаються за новою освітньою моделлю, в якій враховані досягнення світового досвіду, рекомендації потенційних роботодавців - партнерів Університету,  побажання студентів.

За новою моделлю, до викладання фахових дисциплін залучаються фахівці провідних компаній - лідерів на ринку телекомунікацій і інформаційних технологій - МТС, Київстар, Укртелеком, IBM, Hewlett Packard, Watson Telecom, Alcatel-Lucent, Huawei, Microsoft, NetComTechnology, D-Link , навчання проводиться в спеціалізованих класах і лабораторіях, оснащених сучасним новітнім обладнанням від цих компаній

За відгуками випускників, одним з факторів, що вплинув на вибір вищого навчального закладу є те, що Державний університет телекомунікацій є єдиним профільним університетом  України з підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій.

Щодня сайт Університету (www.dut.edu.ua) відвідують близько 3 тис. Користувачів.

Випускники Державного університету телекомунікацій користуються незаперечними перевагами на ринку праці,  мають практичні можливості для подальшого кар’єрного росту.

Спеціалізація: Маркетинг

Спеціалізація: Маркетинг