Пріоритет навчання у Державному університеті телекомунікацій - практична підготовка студента згідно вимог роботодавців

14:32, 06-06-2018

У Державному університеті телекомунікацій послідовно реалізується концептуально нова освітня модель, яка забезпечує нашим випускникам  практичну підготовку згідно вимог потенційних роботодавців, незаперечні конкурентні переваги на ринку праці, привабливість їх для компаній та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненою спеціальністю.

Не секрет, що знання, які пропонує класична вища освіта, все менше відповідають реальним вимогам сучасного ринку праці у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання  та розробки  інформаційних технологій.

Саме тому, у нашому Університеті велика увага приділяється ПРАКТИЧНІЙ ПІДГОТОВЦІ СТУДЕНТІВ ВЖЕ З ПЕРШОГО  КУРСУ,   розширенню  співпраці  з партнерами Університету – провідними компаніями світу, завдяки  яким лабораторії  та спеціалізовані класи  укомплектовані  новітнім обладнанням  останнього  покоління.

Фахівці компаній викладають практичні дисципліни, залучають студентів до участі в українських і міжнародних конкурсах, сприяють працевлаштуванню випускників.

Вивчення професійно спрямованих дисциплін  починається з першого курсу, для вивчення професійних дисциплін відведено понад 50% годин всього навчального часу; в межах кожної  навчальної  дисципліни відведено  50% часу на практичні заняття;

Протягом всіх років навчання проводиться поглиблене вивчення англійської мови: на  1-2 курсах  -  6 годин  на тиждень, на 3-5 курсах  -  4 години  та 20 % фахових дисциплін викладаються англійською  мовою.

В Університеті створено авторизований тестовий центр Pearson VUE, сертифікати якого визнаються у 175 країнах світу.

За час навчання студенти мають змогу отримати міжнародні сертифікати найвідоміших у світі компаній - Hewlet-Packard, Oracle, Cisco, ІВМ, Juniper Networks, Ericsson та інших.

Наявність міжнародного сертифікату надає нашому випускнику значні переваги під час працевлаштування на роботу, отримання більш достойної та високооплачуваної посади, а також можливість працевлаштуватися за кордоном.

З метою отримання студентами практичних навиків у роботі на новітньому обладнанні, в Університеті планово і постійно ведеться робота з удосконалення навчально-лабораторної бази.

Так, на кафедрі телекомунікаційних систем та мереж створено єдину в Україні Академію Juniper Networks, лабораторію на базі обладнання компанії Huawei, Китай.

На кафедрі комп’ютерної інженерії функціонує Академія Cisco, на кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій - єдиний в Україні центр інфокомунікаційних технологій на базі обладнання компаній Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, на кафедрі комп’ютерних наук - єдиний в Україні навчально-науковий центр «Технології Hewlett-Packard».

На кафедрі телекомунікаційних технологій створена єдина у вищих навчальних закладах України лабораторія волоконно-оптичних систем зв’язку на базі обладнання фірми Fujikura 80s., Японія.

На кафедрі інформаційних систем та технологій в лабораторії систем широкосмугового доступу встановлено обладнання останнього покоління компанії Nokia, на кафедрі енергоефективних технологій лабораторія забезпечена найсучаснішими багатофункціональними комплексами електроживлення компанії Schneider Electric Company, Німеччина.

На кафедрі космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створено єдиний в Україні навчальний центр французької компанії «Eutelsat-SA» та встановлено програмне забезпечення і супутникове обладнання останнього покоління європейської компанії “Skylogic”.

Завдяки навчанню  за   новою  освітньою моделлю випускники  Державного  університету телекомунікацій  повністю  відповідають  вимогам потенційних роботодавців.

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено  на міжнародній спеціалізованій  виставці «Освіта і кар’єра 2018», на якій   Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України» та вручено Гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»;
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцями».

НАВЧАННЯ У НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ – ЗАПОРУКА ПРАКТИЧНОГО УСПІХУ  В  ЖИТТІ!!!