Шановні випускники вищих учбових закладів!

10:59, 14-08-2018

3 - 7 вересня 2018 р. проводиться ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА ДЕННУ ТА ЗАОЧНУ ФОРМИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА

УВАГА!

Бакалаври, що поступають на магістратуру у 2018 році, будуть здавати екзамени з англійської мови безпосередньо в Університеті, а з 2019 року - через ЗНО.

Тож, якщо ви плануєте пов’язати життя з науковою  діяльністю,  плануєте  йти в державні органи, політику чи на високу посаду - вступайте до магістратури.

В перекладі з латинської «magister» — це «наставник, учитель, керівник».

Для роботодавця людина зі ступенем магістра – це не лише працівник, який потенційно має більше знань, а ще й людина, яка присвятила достатньо свого часу власній освіті і розвитку.

Випускники магістратури Державного  університету телекомунікацій повністю відповідають вимогам роботодавців, користуються високим попитом на ринку праці.

В Університеті працює аспірантура,  докторантура, 4 вчених ради по захисту дисертацій за 7-ма спеціальностями, видається 5 наукових журналів.

Навчання проводиться в спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених найсучаснішим новітнім обладнанням від компаній Huawei, Juniper Networks, Cisco, IBM, Ericsson, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, МТС, Київстар, Укртелеком та інших.

На вивчення професійно спрямованих дисциплін відведено  50% годин  навчального часу,  в межах кожної  навчальної  дисципліни відведено 50% часу на практичні заняття, проводиться поглиблене вивчення англійської мови  протягом усіх років навчання.

Вартість навчання за контрактом найбільш приваблива серед інших вузів і становить на рік 16–19 тис. грн. на денній формі навчання та 8–11,5 тис. грн. – на заочній, можлива помісячна оплата.

Визнання державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено на міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта і кар’єра 2018», на якій Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України» та вручено Гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»;
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцями».

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ, ЩО ВІДПОВІДАЄ МІЖНАРОДНИМ СТАНДАРТАМ, ТА ОТРИМАТИ ДИПЛОМ МАГІСТРА ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ!