Чому випускники Державного університету телекомунікацій мають пріоритет серед випускників інших вищих навчальних закладів?

14:34, 08-01-2019

Завдяки навчанню студентів за концептуально новою освітньою моделлю наші випускники повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців, мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями.

В чому суть нової освітньої моделі?

1. Вивчення професійно спрямованих дисциплін починається не з третього, а з першого курсу;
  2. Для вивчення професійних дисциплін відведено 50% годин навчального часу;
  3. В межах кожної навчальної дисципліни відведено 50% часу на практичні заняття;
  4. До викладання дисциплін практичної спрямованості залучаються фахівці провідних компаній – партнерів Університету;
  5. Професійне навчання проводиться у лабораторіях на найновітньошньому обладнанні останнього покоління від компаній Huawei, Juniper Networks, Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, Cisco та інших;
  6. Вивчення англійської мови  проводиться протягом усіх років навчання:  - на 1 - 2 курсах – 3 пари занять  на тиждень;   -    на  3 – 4 - 5 курсах  – 20%  занять  з професійних дисциплін проводиться англійською мовою;
  7. Практика студентів проводиться переважно в компаніях  провідних виробників телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення, потенційних роботодавців   -  партнерів Університету.

Під час навчання студенти отримують не тільки сучасні знання, а також практичні уміння і навички по роботі і обслуговуванню новітнього телекомунікаційного обладнання, що підтверджується отриманням відповідних міжнародних сертифікатів, які надають випускнику Університету пріоритет при вступі на роботу та можливість працевлаштування за кордоном.

В нашому Університеті створено тестовий центр всесвітньої мережі Pearson VUE, де студенти мають можливість отримати сертифікати, що надають право працювати у 175 країнах світу.

Крім того, для студентів всіх спеціальностей викладаються такі дисципліни:

• на 1 курсі  -  «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»,  «Групова  динаміка та комунікації»;
  • на 2 курсі -  «Ділові комунікації»;
  • на 4 курсі -  «Засади відкриття власного бізнесу»,  «Хмарні технології», «Штучний  інтелект»,  що надає студентам уміння працювати  в команді і з командою, відкривати і вести власний  бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій та дозволяє йти в ногу з життям і повною мірою відповідати  запитам розвитку  суспільства.

Випускник Державного університету телекомунікацій:

• має сучасну теоретичну і практичну підготовку;
  • володіє технічною англійською мовою на рівні В2;
  • має декілька сертифікатів, які відповідають міжнародним стандартам;
  • володіє основами роботи з базами даних та пошуку інформації у пошукових системах та електронних бібліотеках.

Практично володіє навичками:

• встановлення на планшети, мобільні телефони, смартфони всіляких додатків для вирішення різноманітних потреб;
  • встановлення супутникового обладнання і налаштування супутникового інтернету та телебачення;
  • створення на базі з’єднання різних електронних пристроїв систем «Розумний будинок» або «Розумний офіс» на базі технології WI-FI;
  • організації ефективної роботи у групі та команді;
  • проведення презентацій, публічних виступів, ділових переговорів;
  • складання організаційних та управлінських документів;
  • відкриття та ведення власного бізнесу.

Беззаперечно, випускник Державного університету  телекомунікацій  професійно повністю підготовлений згідно вимог потенційних роботодавців!