ЗНО у 2019 році - до уваги абітурієнтів

09:30, 11-01-2019

Шановні  абітурієнти!

Випускники Державного університету телекомунікацій повністю відповідають вимогам роботодавців, користуються високим попитом на ринку праці. Навчання у Державному університеті телекомунікацій - запорука успішного працевлаштування у житті!

У 2019 році  ЗНО складатимуть і студенти коледжів.

Результати ЗНО випускникам одинадцятих класів підуть в атестат замість підсумкового іспиту. Тому обов'язково треба буде здавати українську мову та літературу. Другий предмет одне з двох: математику або історію України; можна і обидва предмети. Третій предмет - на розсуд. Це може бути біологія, географія, фізика, хімія, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька та французька).

Всього можна здати чотири предмети. На кожен предмет встановлять граничний бал. Якщо оцінка буде нижче порогової, то абітурієнт не зможе використовувати результат по предмету для вступу до вузу. Граничний бал буде визначатися після того, як пройде ЗНО з усіх предметів.

Граничний бал з математики, української мови та літератури, фізики буде визначено до 13 червня, з іноземних мов, біології - до 19 червня, з історії України, географії, хімії - до 24 червня.

Цього року запровадили нововведення для студентів технікумів, коледжів та учнів ПТУ.  Для отримання атестата (а його переважно отримують на другому курсі), необхідно буде в форматі ЗНО обов'язково здавати: українську мову та літературу, математику або історію України на вибір.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання - з 5 лютого до 25 березня. Учнів ПТУ і студентів коледжів має зареєструвати керівництво навчального закладу.

Для реєстрації треба створити реєстраційну картку, підготувати пакет документів і передати його в Регіональний центр оцінювання якості освіти.

Які документи необхідні:

• Копія паспорта.
  • Дві однакові фотографії 3 × 4.
  • Реєстраційна картка. Її треба сформувати на zno.testportal.com.ua і вказати предмети, які будете проходити на ЗНО.

Ті, хто проходить Державну підсумкову атестацію, повинні передати документи до навчального закладу, звідти їх відправлять до Регіонального центру оцінювання якості освіти. В іншому випадку потрібно самостійно відправити документи. У відповідь повинні надіслати сертифікат з повідомленням про реєстрацію на ЗНО.

Терміни проведення ЗНО

• 21 травня - математика;
  • 23 травня - українська мова та література;
  • 27 травня - іспанська, німецька, французька мови.
  • 28 травня - англійська мова;
  • 30 травня - фізика;
  • 4 червня - історія України;
  • 6 червня - біологія;
  • 2 червня - географія;
  • 13 червня - хімія;

Результати ЗНО з усіх предметів з'являться на особистих сторінках учасників тестування до 25 червня. Оцінки з математики, української мови та літератури, фізики будуть оголошені до 14 червня, з іноземних мов та біології - до 20, а історії України, географії та хімії - до 25 червня.