У Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання почалась учбова сесія магістрів 7 курсу

09:13, 20-02-2019

18 лютого ц. р. почалась остання учбова сесія студентів 7 курсу навчально-наукового інституту заочного та  дистанційного навчання, які влітку 2019 року стануть магістрами. Попереду – державний іспит та захист  дипломних  магістерських проектів.

З 2017 року у Державному університеті телекомунікацій навчання студентів проводиться за концептуально новою освітньою моделлю, яка забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці і повністю відповідає вимогам роботодавців.

Інноваційний зміст навчання передбачає, насамперед, що студенти навчаються тому, чому потрібно і як потрібно, теоретично – на основі сучасного розвитку науки і технологій, і практично – з використанням навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Важливою складовою інноваційної освітньої моделі є поєднання заочної форми навчання з елементами дистанційного навчання на основі новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

Беззаперечно, випускник Державного університету телекомунікацій професійно підготовлений на рівні світових стандартів і вимог потенційних роботодавців, має значні переваги під час працевлаштування на роботу, отримання більш достойної та високооплачуваної посади, а також можливість працевлаштуватися за кордоном.

Навчання у Державному університеті телекомунікацій - запорука практичного успіху у житті!