Чому випускник Державного університету телекомунікацій користується великим попитом на ринку праці?

10:58, 05-03-2019

З 2017 року студенти Державного університету телекомунікацій навчаються за концептуально новою освітньою моделлю, яка повністю відповідає вимогам потенційних роботодавців.

В чому суть нової освітньої моделі?

• вивчення професійно спрямованих дисциплін починається з першого курсу;
  • для вивчення професійних дисциплін відведено понад 50% усього навчального часу;
  • у межах кожної навчальної дисципліни відведено 50% часу на практичні заняття;
  • до викладання дисциплін практичної спрямованості залучаються фахівці провідних компаній - партнерів Державного університету телекомунікацій;
  • професійне навчання проводиться у лабораторіях з сучасним обладнанням останнього покоління і програмним забезпеченням від компаній Huawei, Juniper Networks, Ericsson, ZTE, Hewlett-Packard, Cisco та інших;
  • поглиблене вивчення англійської мови проводиться протягом усіх років навчання.
  • отримання у тестовому центрі мережі Pearson VUE, створеному у Державному університеті телекомунікацій, міжнародних сертифікатів, які підтверджують отримання практичних умінь і навичок з роботи на новітньому телекомунікаційному обладнанні і його обслуговуванню, розробленні програмного забезпечення та надають право працювати у 175 країнах світу;

Студенти Державного університету телекомунікацій проходять практику безпосередньо у компаніях майбутніх роботодавців – «Київстар», «Wodafone», «Лайфселл», «Інтертелеком», «Vega», «Уктрелеком», «Freenet», «Epam», «Кібербіонік», «Інфоплюс», у державних структурах – Міністерстві внутрішніх справ, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Українському державному центрі радіочастот, Державній службі спецзв’язку та захисту інформації та інших.

Найбільш підготовлені студенти мають можливість проходити стажування у провідних компаніях Європи, Китаю та Японії. Як правило, випускники Державного університету телекомунікацій працевлаштовуються у провідні фірми IT-галузі на високооплачувану роботу.

Беззаперечно, випускник Державного університету телекомунікацій професійно підготовлений на рівні світових стандартів і вимог потенційних роботодавців, має значні переваги під час працевлаштування на роботу, отримання більш достойної та високооплачуваної посади, а також можливість працевлаштуватися за кордоном.

ВИСНОВОК: Навчання у Державному університеті телекомунікацій - запорука практичного успіху у житті!