Що потрібно знати абітурієнту? Підсумки ЗНО!

13:29, 14-06-2019

Ось і закінчилась основна сесія ЗНО. У 2019 році на ЗНО записались 355 тис. чоловік. Українську мову «провалили» 53,6 тис. (16%) школярів, математику – 28,2 тис. (18%), а фізику – 3,2 тис. (15%).  У 2018 році ці предмети не здали 14, 18 і 16% відповідно..

А тепер абітурієнти вирішують найскладніше завдання  у житті – яку обрати професію?

У цьому році на бюджет все-таки можливо подати 7 заяв  на 4 спеціальності, а на контракт – необмежено.

Приймальна комісія прийматиме заяви з 10 до 22 липня.

Реєстрація е – кабінетів починається з 1 липня.

Прохідний бал для вступу до Державного університету телекомунікацій  починається від 100 балів.

Щоп’ятниці об 16:00 у актовій залі Університет проводить День відкритих дверей.

Під час зустрічі з ректоратом, викладачами кафедр, екскурсії по університету та лабораторіям з сучасним обладнанням абітурієнти та їх батьки  детальніше знайомляться з перевагами навчання у нашому Університеті.

Найбільшим попитом користуються фахівці напрямку інформаційних технологій, телекомунікацій, захисту інформації та менеджменту.

Базовим закладом для підготовки таких спеціалістів є ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ.

Зі знаннями, отриманими у Державному університеті  телекомунікацій  випускнику гарантовано робоче місце, а заробітна плата буде в рази вища, ніж середня зарплата в державі, тому що завдяки навчанню за концептуально новою освітньою моделлю він повністю відповідає вимогам потенційних роботодавців!

! Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить 10 – 16 тис. грн в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн –на заочному відділенні, можлива помісячна оплата.

Відзначаючи  високий рівень підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій Міністерство освіти України  традиційно визнає Державний університет телекомунікацій «Лідером ІТ-освіти України» та вручає нагороди у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»
  • «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу»
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями-роботодавцями».

За оцінками Української спільноти ІТ-фахівців – DOU, наш Університет входить у ТОП-20 закладів вищої освіти України за якістю ІТ-освіти, випередивши за цим показником Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «ХАІ», НТУ «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Національний авіаційний університет та інші.

Запрошуємо Вас на навчання до найперспективнішого Університету сьогодення!

ЗА НАМИ МАЙБУТНЄ!