День пам'яті та примирення. 70-тиріччя Дня перемоги.

08:52, 08-05-2015

Друзі!

8 травня 2015 року Україна вперше відзначає День пам'яті та примирення. 9 травня - 70-тиріччя Дня перемоги.

Лідери студради Державного Університету Телекомунікацій закликають Вас вшанувати пам'ять людям, які боролись за наше з вами майбутнє!

Вони пройшли через полон, ворожі пулі, вибухи грамат... Вони відстоювали життя нації у небі, на суші та в морі... Вони віддали своє здоров'я, віддали своє життя...

На жаль, зараз залишилось дуже мало людей, які пройшли через цей жах. Звичайно, вони навряд чи читатимуть ці слова. Тому ми звертаємось до всіх українців і просимо Вас пам'ятати ці відважні вчинки загиблих у Другій світовій війні, а також віддати належне тим, хто ще живе зі спогадами про таке своє трагічне минуле.

Ми не повинні забувати, що живемо дякуючи цим людям. І як би зараз важко не було, ми маємо шанувати і поважати їх за це.

Бажаємо всім ветеранам міцного здоров'я, благополуччя і ще довгих років життя. А всім українцям - мирного неба над головою.

Ніколи знову.

Деталі: Сайт студентскої ради