Четверта благодійна барахолка "THENEWOLD"

14:51, 04-06-2015

дітиДрузі!

7 червня об 11:00 на Арт Заводі "Платформа" відбудеться Четверта благодійна барахолка "THENEWOLD", мета якої - допомога новонародженим. Всі зібрані кошти підуть на купівлю обладнання в "ОХМАТДИТ", а саме: лампи для фототерапії neoBLUE для лікування жовтяниці, яка підвищує рівень білірубіну, що викликає ушкодження мозку зовсім маленьких і новонароджених, а також на заміну компресора в апараті СЕПАП.

В цей день організатори будуть збирати:

1. Макулатуру, щоб здати її і виручені кошти передати в фонд "Таблеточка".
  2. Дитячі книги, щоб передати їх до фонду Даринаи Жолдак.
  3. Одяг для проекту "Кияни допомагають киянам", благодійного фонду "Соціальне партнерство" .

Важливо пам'ятати, що захід не комерційний. Всі заходи організовано силами і засобами волонтерів яким не байдужа доля немовлят.

Якщо у Вас є можливість допомогти, долучайтесь! Навіть, маленький вклад дуже цінний для досягнення головної мети - допомоги новонародженим!

Деталі заходу за посиланням: https://www.facebook.com/events/1428349340815169/

Джерело: Сайт студентскої ради