День захисту дітей. Як це було:)

15:40, 16-06-2015

дітиДрузі!

У нашому університеті ми дбаємо не тільки про себе, а й про підростаюче покоління! І, саме тому, 1 червня на честь Дня Захисту дітей, ми разом із активістами проводили, в парку ім. М. Островського цікавий захід winked

Ми просто гралися разом із дітками, навчали їх малювати та розвивати творче мислення.

Самій малечі такий креативний захід дуже сподобався і жодна дитина не була обділена увагою. По закінченню, на всіх обличчях променіли яскраві посмішки, які були найкращою нагородою для нас. Дітям так сподобалось, що вони не хотіли з нами розлучатись і, вже із нетерпінням чекають наступного такого проекту, не обов'язково лише на День захисту дітей!

Дякуємо всім, хто прийняв участь у даному заході! І, звісно ж, дякуємо малечі за море позитиву та щирості!!!

Проект проводився за підтримки Профкому студентів Університету.

Джерело: Сайт студентскої ради