Презентація програми "Стрибок у життя" в Державному університеті телекомунікацій

22:40, 10-09-2015

дітиДрузі!

9 вересня для студентів Державного університету телекомунікацій представник мобільного оператору Life:) зробила презентацію програми "Стрибок у життя".

Оскільки цей проект існує з 2009 року, ми змогли побачити на прикладі учасників минулих років, як він допомагає у здобутках та мотиваціях сучасної молоді.

Компанія акцентувала увагу на тому, що "Стрибок у життя" надає допомогу студентам в освоєнні та набутті практичних навичок саме завдяки співпраці з досвідченими експертами.

Якщо ти хочеш розвиватись та прагнеш проявити себе в сфері телекомунікацій, то цей проект саме для тебе. Не зволікай та заповни анкету з 1 жовтня по 31 грудня 2015 року.

Джерело: Сайт студентскої ради