Відбулися збори студентів з директором Навчально-наукового інституту Післядипломної освіти

11:20, 24-09-2015

Шановні студенти!

24 вересня в актовому залі Державного університету телекомунікацій відбулися збори студентів 5–6 курсів, на яких виступили проректор з науково-педагогічної роботи Беркман Любов Наумівна та директор Навчально-наукового інституту Післядипломної освіти Бойко Наталія Іванівна з повідомленням про можливість здобуття другої вищої освіти на базі освітньо-кваліфікаційних рівнів "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр".

Навчання буде здійснюватся за такими спеціальностями:

- "Безпека інформаційних і комунікаційних систем”,
- “Менеджмент організацій і адміністрування”,
- “Інформаційні мережі зв’язку”;
- “Телекомунікаційні системи та мережі”.

Прийом документів триває до 15 жовтня 2015 року. Навчання відбуватиметься на заочній формі і всього лише 3 семестри.

Все більше і більше студентів зараз здобувають другу вищу освіту для кращого працевлаштування. Адже для самореалізації та успішного кар`єрного зросту необхідно бути більш обізнаним в декількох напрямках сфери ІТ-технологій.

За детальною інформацією ви можете звернутись до деканату ННІПО в 403 кабінет.

Не пропустіть свій шанс стати успішнішим!

Джерело: Сайт студентскої ради

Фотографії