Презентація програми Work and Travel USA від компанії Student Travel

08:20, 27-10-2015

Друзі!

20 жовтня 2015р. в конференц-залі Державного університету телекомунікацій відбулась зустріч студентів з директором компанії Student Travel - Романюком Ростиславом Васильовичем.

Він запропонував студентам взяти участь у міжнародній програмі Work and Travel USA. Це шанс не тільки відпочити, а й підзаробити закордоном у літній період часу.

Ростислав розповів свої життєві історії: як він вперше скористався програмою і наскільки це вплинуло на його життя.

Для участі у програмі Work and Travel USA кандидат повинен відповідати наступним вимогам:
- мати розмовний рівень англійської мови;
- бути студентом 1-3 курсів ВНЗ;
- навчатися на денній формі (стаціонарі).

Контакти: м. Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 7В
                   тел.: (093)5317474; (044)3618662;

Студентська рада Університету надалі буде співпрацювати з компанією Student Travel, тому найблищим часом буде організовано ще не одну зустріч.

За детальною інформацією звертайтеся до Голови Студентської ради ДУТ - Гладкої Олени - тел. (063)5885190, а також до Голови відділу зовнішніх зв'язків - Гончаренка Володимира - тел. (063)9793521.

Джерело: Сайт студентскої ради