Міжнародний жіночий день 8 березня

15:35, 18-03-2016

Про те, як привітати прекрасну половину Університету з Міжнародним жіночим днем, чоловіки почали задумуватися ще з 1 січня :-)

Тож напередодні 8 березня студентський актив Університету підготував святковий концерт до Міжнародного жіночого дня.

Святковий концерт розпочався з привітального слова від найгалантнішого  чоловіка нашого Університету – Толубка Володимира Борисовича. Він наголосив на тому, що наші жінки найчарівніші та пообіцяв приділяти більше уваги виконанню їхніх розумних бажань.

Також на концерт завітали Шарафудінов Петро Ільясович, Голова Громадської Ради при Солом’янській у м. Києві державній адміністрації, та Грінченко Вадим Русланович, Голова Комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики, які привітали чарівних дам зі святом, а також нагородили за активну соціальну позицію та громадську участь в житті Солом’янського району активістів студентського самоврядування: Голову Студентської ради Університету Гладку Олену (студентка факультету Телекомунікацій Навчально-науковго інституту інформатизації та телекомунікацій), Голову соціального відділу Студентської ради Університету Малахову  Вікторію (студентку Навчально-науковго інституту менеджменту та підприємництва), Голову соціального відділу Студентської ради Навчально-науковго інституту захисту інформації Переметну Олександру (студентку Навчально-науковго інституту захисту інформації).

Концерт був сповнений різноманітними та цікавими виступами студентів, які із задоволенням розважали прекрасну половину нашого Університету. Найбільше вразила пісня, яку заспівала Марія Бойко, переможниця міжнародних вокальних конкурсів. Але справжнім сюрпризом для дівчат був оригінальний відео-подарунок від авторського цеху культурно-масового відділу Студентської ради Державного університету телекомунікацій, збірної команди КВН «Выбора нет»

Зі словами привітання виступив Голова Профспілкового комітету Дищук Анатолій Станіславович, а також вручив учасницям концерту приємні подарунки від Профспілкового комітету.

В рамках співпраці Студентської ради Університету та Міжнародної мережі жіночих фітнес клубів FitCurves під час концерту відбувся розіграш безкоштовних абонементів на відвідування фітнес клубу протягом місяця. В Україні компанія FitCurves стала дружньою і активною спільнотою жінок, які не тільки відвідують фітнес клуби, а й є носіями нової культури здорового способу життя. FitCurves бажає, щоб мільйони жінок України, стали не тільки здоровими і щасливими, але змогли разом з нами принести кращі зміни в своїй країні і створити нову культуру здоров'я для наступних поколінь жінок.

Ще раз хочемо від щирого серця побажати дівчатам з приходом весни тільки розквітати та завжди бути в позитивному настрої! Живіть яскраво, не сумуйте і посміхайтеся кожен день!

P.S.: Фото з концерту Ви можете знайти тут:

З   Lідери Sтудради DУТ