MOYO - Новий партнер Студентської ради

14:00, 22-08-2017

Новий партнер Студентської ради Державного університету телекомунікацій  магазин Інтернет покупок  - MOYO (https://www.moyo.ua)

MOYО - це світ приємних вражень, де кожен відвідувач отримує позитивні емоції за рахунок високого рівня обслуговування і принципово нового формату сервісу.

MOYO.UA - популярний український ОМНІ-рітейл, якому менше ніж за десять років існування вдалося завоювати симпатії сотень тисяч покупців, обзавестися гарною репутацією і позитивним іміджем. Дотримуючись на своєму життєвому шляху стратегії Omni-channel, він зумів "вирости" в одну з найбільших мультіформатних мереж в Україні. Під опікою MOYO.UA на сьогоднішній день складаються роздрібні торгові точки, повноцінний інтернет-магазин і навіть магазин 24/7 в Києві.

MOYO.UA -це незвичайний формат, кваліфіковані працівники, вигідні пропозиції і привабливі послуги (наприклад, Trade-in - обмін старої техніки на нову, моментальна доставка, щомісячні бонуси)

Дякуємо за технічну підтримку та сподіваємось на плідну співпрацю!