Вітаємо новообраних Лідерів Студентських Рад факультетів та інститутів Державного університету телекомунікацій!

09:51, 12-11-2017

9 листопада у студентському центрі Університету пройшли вибори Голів Студентських рад факультету Телекомунікацій, Навчально-наукового інституту Захисту інформації, Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради факультету Телекомунікацій  призначено – Соснова Дана Назарівну.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Захисту інформації призначено – Перепелиця Ліна  Сергіївна.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва призначено – Лазоренко Анастасія Вячеславівна.

Щиро вітаємо нових Лідерів Студентської ради та бажаємо їм наснаги, нових ідей та звершень!