Студентська рада щиро вітає усіх студентів Державного університету телекомунікацій із початком нового навчального року.

16:51, 06-09-2018

Шановні студенти!

Початок нового навчального року – це початок нового етапу в плідній роботі педагогів та студентів.
Особливо хочемо привітати першокурсників!

Щиро бажаємо вам відкрити для себе багато цікавого в сфері ІТ, проявити весь свій творчий потенціал і ще на крок наблизитись до професії своєї мрії! Ми сподіваємось, що протягом навчання ви проявите себе з ваших кращих сторін та досягнете усіх поставлених цілей.

За нами майбутнє нашої країни, тож давайте доведемо, що в Державному університеті телекомунікацій навчаються найрозумніші та найталановитіші студенти!

P.S. Шановні першокурсники, серед cтудентів нашого університету було обрано найкращих студентів, які стали вашими кураторами http://lsd.dut.edu.ua/ua/pages/18.  Вони допоможуть вам поринути у вир студентського життя!

День знань (фотозвіт)