Початок реальної співпраці Укртелекому та Державного університету телекомунікацій

12:50, 16-02-2015

Шановні студенти!

11 лютого відбулась зустріч з директором по навчанню та розвитку персоналу ПАТ "Укртелеком", який охоче заявив про початок співпраці з Державним університетом телекомунікацій.

У рамках програми розвитку університету та зміни практичної складової навчання відповідно до науково-технічного прогресу в нашій сфері представники Укртелекому погодились надати всі необхідні матеріали для формування частини нашого навчання відповідно до того, якими навичками та вміннями повинен володіти сучасний фахівець.

В свою чергу Державний університет телекомунікацій буде надавати тренінги працівникам ПАТ “Укртелеком”.

Висловлюємо вдячність та сподіваємось на довгу та плідну співпрацю з нашим партнером.

Джерело: Сайт студентскої ради