Освітній проект «Кращі з Укртелекомом»

20:32, 15-03-2015

Шановні студенти!

Освітній проект «Кращі з Укртелекомом» - це унікальна можливість познайомитись ближче зі сферою телекомунікацій й діяльністю Компанії, а також отримати знання з маркетингу, проектного управління, основ фінансів, роботи в команді, ефективної презентації тощо.

Набуті знання учасники зможуть застосувати на практиці у проектних командах, що працюватимуть над бізнес-кейсами протягом всього періоду навчання.

За результатами захисту проектів та на основі індивідуального навчального рейтингу визначатимуться фіналісти освітнього проекту. Вони отримають можливість пройти стажування в «Укртелекомі» в підрозділі, що відповідає напрямку фахової освіти студента.

Відбір на проект складається з трьох етапів:

• Розгляд анкет
  • Skype інтерв’ю
  • Особиста співбесіда

Участь можуть взяти студенти та випускники вищих навчальних закладів м. Києва.

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету.

Для кандидатів, що вже подавали анкету на практику чи стажування доступна скорочена версія. Її потрібно надіслати на адресу students@ukrtelecom.ua.

Не зволікайте, адже Краще починається сьогодні!

Детальніше в ВК та на facebook.

Джерело: Сайт студентскої ради