Навчання з охорони праці у 2022 році

12:22, 03-01-2022

На сайті Міністерства освіти і науки України був розміщений Наказ від 30.11.2021 р.№1288 «Про проведення навчання, підвищення кваліфікації та перевірки знань посадових осіб з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності на 2022 – 2023 роки». Проходження навчання, підвищення кваліфікації посадових осіб буде проходити за планом-графіком в регіональних навчально-методичних центрах Державної служби України з питань праці або в галузевих навчальних центрах (обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти), які належать до сфери управління МОН, і надали територіальному органу Державної служби України з питань праці декларацію відповідності їх матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки. Згідно Закону України «Про охорону праці» навчання безпечної діяльності є способом накопичення навичок безпечної праці. Відповідальність за організацію навчання і перевірки знань з питань охорони праці покладається на керівника підприємства, а в структурних підрозділах – на керівників підрозділів.

У кожному вищому навчальному закладі потрібно складати план-графік проведення навчання з охорони праці на 2022 рік. План-графік розробляється на передодні нового календарного року.