Призначено першого заступника Голови Держгірпромнагляду України

16:41, 22-06-2015

27 травня відбулося представлення для колективу першого заступника Голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Олега Павлюка, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України № 517-р від 20 травня 2015 року.

Раніше, іншим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року № 394-р було звільнено з посади заступника Голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Степана Дунаса.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування