Науково-практична конференція “Актуальні проблеми забезпечення інформаційної безпеки держави”

08:25, 23-12-2014

18 грудня 2014 року на базі Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій відбулася науково-практична конференція “Актуальні проблеми забезпечення інформаційної безпеки держави”. В конференції приймали активну участь представники Державного університету телекомунікацій, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного авіаційного університету, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Національного університету “Львівська політехніка”, Вінницького Національного університету, Національної академії оборони України та Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації.

Науково-педагогічні працівники кафедри Безпеки життєдіяльності та охорони праці Державного університету телекомунікацій виступили з докладами та приймали активну участь в обговоренні важливих питань, що були висвітлені на конференції. На думку учасників науково-практична конференція пройшла в теплій, дружній обстановці і має проводитися і в подальшому.