Круглий стіл за участю представників закладів вищої освіти України

18:49, 21-04-2019

Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці», при підтримці Головного управління Держпраці у Харківській області проведели Круглий стіл з метою визначення механізму співпраці Мінсоцполітики України, МОН України, Держпраці, закладів вищої освіти України для запровадження основних напрямків удосконалення підготовки фахівців з безпеки та гігієни праці та шляхів їх реалізації.

Круглий стіл відбувся на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова 09 квітня 2019 року, у якому прийняли участь: директор Державного підприємства «Головний навчально-методичний центр Держпраці» В’ячеслав Субботін, начальник відділу з питань охорони праці Департаменту з питань праці Держпраці Наталія Віжул, директор Державної установи «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» Ярослав Сторож, представники Асоціації підприємств та навчальних центрів у сфері охорони, безпеки та гігієни праці, представники шістнадцяти закладів вищої освіти України з семи регіонів, члени комісій з перевірки знань з питань охорони праці Головного управління Держпраці у Харківській області та керівники і викладачі двадцяти п’яти навчальних центрів.