Присвоєння звання професора

11:46, 12-02-2020

Співробітники кафедри БЖД та ФВ раді привітати свого колегу, доктора педагогічних наук Присяжнюка Станіслава Івановича з присвоєнням йому наукового звання професора та бажає наснаги у подальших наукових дослідженнях та професійній діяльності.

Напрямки наукової зацікавленості Станіслава Івановича зосереджені на питаннях фізичного виховання, рухової активності, здоров’я та фізичної підготовленості студентської молоді, експериментальних досліджень динаміки біологічного віку студентів, взаємозв’язку біологічного віку та стану фізичної підготовленості студентів, впливу мотиваційних пріоритетів на ефективність занять з фізичного виховання студентів, впливу обсягу фізичного навантаження на динаміку показників біологічного віку і стану фізичної підготовленості студентів, що зазнали іонізуючого впливу випромінювання.

За останні 15 років науковцем особисто та у співавторстві опубліковано близько 350 наукових та методичних праць, серед яких монографії, навчальні посібники, підручники, навчальні програми та статті як у вітчизняних фахових виданнях, так і у закордонних, які належать до науко метричних баз Scopus та Web of Science.