Підвищення кваліфікації викладачів кафедри БЖДФВ

11:40, 21-12-2020

Останні пів року у навчанні все частіше використовуються дистанційні та змішані форми навчання. При ґрунтовній організації цього процесу можливості отримати нові знання тільки розширюються. Редакція науково-практичного журналу «Охорона праці» та Академія управління ризиками в системах менеджменту провели низку дискусійних онлайн семінарів та навчання за напрямком формування ризик-орієнтовного підходу при впровадженні систем менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці за вимогами міжнародних стандартів, імплементованих в законодавство України.

Тематика онлайн-тренінгів у серпні-жовтні була присвячена наступним питанням:

• «Аудит системи управління безпекою праці та здоров’я працівників»;
  • «Управління безпекою здоров’я працівників на робочих місцях»;
  • «Керування ризиками стресу в системах управління безпекою здоров’я працівників (стандарти BSI PAS 1010, ILO та ін.)».

Викладачі кафедри безпеки життєдіяльності та фізичного виховання скористались цією нагодою та прийняли активну участь у дистанційній формі навчання, запропонованій журналом, здобули нові компетенції щодо ризик-орієнтованого мислення та застосування сучасних наукових й практичних рішень у подальшій науково-педагогічній діяльності.

Доцент кафедри Гунченко О.М. успішно пройшовши всі навчальні модулі отримала сертифікат Консультанта-спеціаліста з розробки та впровадження систем управління безпекою праці та здоров’я працівників на основі керування ризиками.