21:05, 12-12-2021

Шановні студенти!

З 1 листопада 2021 року, здійснюється набір до груп вільного дня, для занять фітнесом, шейпінгом та пілатес!

Понеділок-п’ятниця  -  9:00-18:00 год.

Десять причин, які вмотивують вас займатись спортом:

Причина 1. Гарний настрій

Вчені вже довели, що люди, які займаються спортом мають кращий настрій, ніж ті, які ведуть сидячий спосіб життя. Під час занять спортом у людини виділяється цілий ряд гормонів, які підвищують настрій. Хімічні речовини, які починає виробляти ваше тіло вже після 5 хвилин тренування допомагають позбавитись від стресу і, як не парадоксально, від втоми.

Причина 2. Тонус м’язів

Заняття спортом допомагають підтримувати тонус м’язів, що веде до підвищення сили, гнучкості та витривалості тіла. Завдяки тому, що м’язи стають більш пружними, ви отримуєте більш підтягнутий вигляд. До того ж, суглоби розширюють амплітуду руху. І ще один бонус – за наявності пружних м’язів підвищується обмін речовин. Адже, саме м’язи спалюють велику частину калорій, що надійшли за день.

Причина 3. Сила волі

Важко змусити себе розвиватися, не пропускати тренування. Для цього потрібно не тільки перебудувати свій графік, але й змусити себе не лінуватися. А це –найскладніше. Якщо ви пересилити свого внутрішнього лінивця, будете регулярно ходити на тренування, то не тільки побачите результат у дзеркалі, але і відчуєте внутрішню силу духу.

Причина 4. Самооцінка

Наукою доведено, що у людей, що займаються спортом, вища самооцінка. А все завдяки тому, що ви відчуваєте свою фізичну і ментальну силу. На кожному тренуванні ви доводите собі, що сильніше, ніж були вчора. І ця маленька перемога над собою змушує повірити в те, що ви здатні на більше.

Причина 5. Здоровий сон

Що може бути краще хорошого сну після важкого робочого дня? На жаль, не завжди у нас виходить заснути в належний час, і через нестачу сну людина втрачає енергію, стає дратівливою, швидко втомлюється. Регулярні заняття спортом забезпечать вам спокійний і глибокий сон. Тренування стимулюють вироблення таких гормонів, як ендорфіни. Вони допомагають позбавитись від нервового напруження та негативу.

Причина 6. Уповільнення процесів старіння

Запитуєте, яким чином? Все просто — за рахунок покращення роботи серця і нормалізації кров’яного тиску, в результаті чого поліпшується здоров’я.

Причина 7. Омолодження шкіри

Дівчата, зверніть особливу увагу! При заняттях спортом організм отримує більше кисню, ніж при сидячому і малорухомому способі життя. А чим більше кисню, тим активніше кровообіг. Тому, приплив свіжої крові безпосередньо покращує стан шкіри і сповільнює процес утворення зморшок.

Причина 8. Стабільність гормональних показників організму

Регулярні заняття фітнесом, ранкові пробіжки, хореографія значно покращують гормональний фон. Сьогодення показує, що гормональний дисбаланс — це одна з актуальних та поширених проблем серед молоді, а особливо жінок, що часто позбавляє щастя материнства. Три заняття фізичними вправами в тиждень — і можна значно зменшити ризик дисбалансу гормонів.

Причина 9. Розширення кола знайомих

Відвідуючи тренажерні зали, танцювальні групи та фітнес-центри, ви знайдете багато нових знайомих та друзів, зі спільними інтересами, розширите свій кругозір, що є дуже вагомим пунктом у довгому списку «плюсів» заняття спортом.

Причина 10. Боротьба зі шкідливими звичками

Займаючись спортом, легше відмовитися від шкідливих звичок, а особливо паління. Вправи добре стимулюють обмін речовин. Відомо, що спортсмени, які кинули палити, простіше справляються з великими навантаженнями, оскільки у них покращується постачання тканин киснем, яке звичайно, ускладнюється, коли людина палить.

В одночас, на кафедрі БЖД та ФВ, щоденно працює «Тренажерна зала», «Фітнес-Центр», де проводяться заняття з оздоровчо-рекреаційних комплексів вправ для НПП, студентів та персоналу Державного університету телекомунікацій.

В програму включено: індивідуальний підхід до кожного студента, чітке та правильне виконаня фізичних вправ, гарне самопочуття та загартування організму, відновлення організму після навчального та робочого дня.

Проводять заняття досвідчені викладачі кафеди Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання, які вам допоможуть відчути ритм життя та оздоровлення всього організму.