«Стрибок у життя»

10:26, 25-11-2014

Днями в Навчально-науковому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулася зустріч студентів 4-го курсу з представником компанії «Астеліт» (мобільний оператор life:). Майбутні фахівці дізналися про початок програми «Стрибок у життя», взявши участь у якій, вони матимуть можливість здобути нові знання та практичні навички за фахом під керівництвом провідних співробітників компанії-оператора.

Нагадуємо, що реєстрація для участі в програмі все ще триває. Дізнатися про деталі та заповнити анкету учасника можна за адресою

Відгуки учасників програми «Стрибок у життя» минулого року

Сергій Ярошенко, факультет Телекомунікацій, ТСДМ-51:

"Меня всегда интересовала мобильная связь. И вот год назад,на 4 курсе я узнал о программе одного из крупнейших операторов мобильной связи Украины Life " Jump to life". Я не не пожалел,что принял участие в ней. За 3 месяца программы я узнал много того,что не учил в университете. Приятные люди, приятная обстановка, дружный коллектив"

Сергій Лугінченко, факультет Телекомунікацій, ТСДС-51:

«Вітаю! Мене звати Сергій і нещодавно я був учасником програми “Jump into life:)“ від оператора life:). Якщо тобі цікаво і ти хочеш випробувати свої сили не тільки на модулі чи екзамені, то ця програма саме для тебе!

Я розповім, як це було.

Спочатку тобі треба туди потрапити, а для цього необхідно зареєструватися, успішно здати тест і пройти співбесіду (умови слід уточнювати у представника компанії).

Ти у грі! Заводь нові знайомства, нових товаришів і друзів. В тебе є робоче місце в одному із відділів компанії. Ходи на конференції, проходь тренінги (теоретичні, практичні) як в аудиторіях, так і онлайн (в офісі, вдома і т.д). Можлива участь у соціальних програмах від компанії.

Цікався, задавай питання спікерам, адже їм теж важлива твоя думка.

Під час всього часу тебе будуть підтримувати клопітливі куратори і ти можеш вільно спілкуватись з ними. Є перерви на обід та кава-брейки. Вільний час можна навіть провести у спеціальній «ігровій» аудиторії.

В кінці програми тобі необхідно зробити презентацію за обраною темою (вибираєш зі своїм куратор відділу) та захистити її. Тобі видадуть сертифікат про закінчення програми.

Фінал – це чудовий фуршет та бонус від life:) »