Практична підготовка студентів: нові можливості

10:44, 25-02-2018

23 лютого 2018 року в Навчально-науковому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулася презентація нового обладнання кафедр факультету телекомунікацій.

Зокрема, на кафедрі телекомунікаційних технологій з’явився комплексний тренажер з монтажу оптичних та структурованих кабельних систем, завдяки якому наші студенти матимуть можливість відпрацювати практичні навички монтажу СКС, а у подальшому – отримати відповідні сертифікати. Тренажер та витратні матеріали надані компанією Укрком Лайн.

Під час презентації було підписано договір про співпрацю між Укрком Лайн та Державним університетом телекомунікацій. Сподіваємося на подальший розвиток відносин з нашим партнером.

Кафедра мобільних та відеоінформаційних технологій представила програмно-апаратний комплекс «Атол», що дозволяє проектувати та оптимізувати мережі рухомого зв’язку найбільш поширених на сьогодні та перспективних стандартів, зокрема, GSM, UMTS, LTE. Завдяки даному комплексу студенти мають можливість навчитися проектувати такі мережі.

Перша група студентів-магістрантів по закінченню відповідного навчального курсу вже отримала сертифікати від Державного університету телекомунікацій та lifecell. Навички роботи з даним програмним забезпеченням дозволять нашим випускникам довести роботодавцям свою професійність.

Державний університет телекомунікацій буде і надалі розвивати матеріально-технічну базу кафедр та вдосконалювати зміст навчання для того, щоб студенти мали можливість вивчати передові технології, працювати на найновітнішому обладнанні, а згодом – працевлаштовуватися до провідних компаній галузі телекомунікацій.