Відбулося засідання кафедри фізики за результатами залікової сесії

12:12, 10-01-2019

Згідно з Навчальною програмою з дисципліни фізики підсумковим контролем знань студентів за 1-й семестр є залік. Протягом усього семестру студенти відвідували різні види занять – це лекції, практичні та лабораторні заняття, які склали 50% навчального часу, а також опрацьовували індивідуальні завдання самостійно.  По завершенню вивчення першої частини курсу фізики викладачами кафедри було проведено опитування студентів за індивідуальними тестовими завданнями. Основна частина студентів справилася із завданням і отримала позитивні оцінки. Найбільш успішними виявилися наступні студенти:

• Боренко О. (ТСД-11),
  • Осадчий М. (СЗД-12),
  • Лукьяненко Т. (УБД-11),
  • Марценюк О. (УБД-11).

Вітаємо найбільш успішних студентів!

Бажаємо всім успіхів в зимову екзаменаційну сесію!