Оголошення для студентів 2-го курсу ФТК і ННІЗІ

12:14, 05-09-2019

УВАГА!

Оголошується набір студентів на курси:

«Прикладні аспекти квантової механіки та фізики твердого тіла» і «Фізика процесів передачі інформації оптичними системами зв’язку».

Заняття проводять викладачі: доц. Андреєва Н.О. і Редько Р.А.

Початок  занять з 01.10.2019.

За додатковою інформацією звертатися в кім. 505.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології