Завершення занять на курсах «Фізика процесів передачі інформації оптичними системи зв’язку»

16:46, 23-11-2019

Дисципліна «Фізика оптичного зв’язку» забезпечує вивчення таких дисциплін як «Основи телебачення і радіомовлення», «Теорія передачі сигналів в інфокомунікаційних мережах», «Функціональні пристрої волоконно-оптичних трактів», «Оптичні транспортні системи та мережі» та інші. 22.11.19 відбулось завершення занять на курсах «Фізика процесів передачі інформації оптичними системи зв’язку».

Студентам другого та третього курсів, зокрема, були викладені такі важливі питання як поширення світлової хвилі у середовищі із змінною діелектричною проникністю, розрахунок величини магнітної складової електромагнітної хвилі при відомому значенні її електричної складової. Вміння та навички, набуті студентами, а саме застосування законів геометричної, хвильової та квантової фізики  для розрахунків оптичних приладів та систем, зменшенні втрат у лініях оптичного зв’язку, вміння підбирати складові оптичних систем при проектуванні ліній оптичного зв’язку сприяють успішному проходженню виробничої практики та стажування студентів, а також полегшують їх подальше працевлаштування.

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія