Відкрите заняття на кафедрі фізики

18:18, 17-02-2020

14.02.2020 року на кафедрі фізики доцент Гориня Людмила Михайлівна провела відкрите лабораторне заняття з теми «Теорія похибки» в групі КІД-11. На занятті викладач познайомила студентів з основними метрологічними величинами, видами похибок прямих та непрямих вимірювань та правилами їх обчислення. Присутні зав. кафедри Андреєва Н.О., ст. викладач Морозова С.В., зав. лабораторією Одудовський-Пружанський Є.П., та провідний інженер Серветник А.П.

Дисципліна «Фізика» для студентів ННІ ІТ викладається у ІІ семестрі на І курсі навчання. Лабораторні заняття проводяться у спеціалізованих лабораторіях кафедри, оснащених крім лабораторного обладнання, екраном та проектором кожна, що дає можливість на високому рівні викладати цю достатньо складну навчальну дисципліну, яка є базовою для викладання дисциплін «Комп’ютерна електроніка», «Комп’ютерні мережі», «Периферійні пристрої», «Проектування комп’ютерних систем» і «Апаратні та програмні засоби комп'ютерної інженерії», які викладаються студентам ННІ ІТ на старших курсах.

Згідно інноваційного змісту навчання, практична складова, а саме лабораторні та практичні заняття, становить 50 % від усього курсу. Крім того, для поглиблення знань з дисципліни, студенти будуть виконувати розрахункову роботу з теми «Електромагнетизм».

Відкрите заняття було проведено на високому науково-методичному рівні.