Онлайн - заняття з фізики для студентів інституту Телекомунікацій

08:51, 09-04-2020

Студенти інституту Телекомунікацій продовжують заняття з фізики в режиме онлайн-навчання у період карантину. Викладачами кафедри було розроблено методичні матеріали для дистанційного навчання. Це презентації лекцій, методичні розробки практичних занять , завдання для самостійної роботи студентів та інші. Методичні матеріали  розміщені на сайті університету на сторінках Е-навчання (MOODLE).

Протягом всього періоду вивчення фізики у вузі студентам закладаються навички активної самостійної  навчальної і практичної діяльності. В умовах карантину студентам доводиться в основному працювати самостійно над вивченням дисциплін. Студенти складають конспекти лекцій, проробляють питання до екзамену, вивчають приклади розв’язування задач і за цими  прикладами виконують самостійно завдання, які надсилають викладачу. Роботи студентів перевіряються і оцінюються. Зв'язок викладачів зі студентами підтримується систематично, студентам надаються консультації. Таким чином, мі сподіваємося, що програма дисципліни буде виконана в повному обсязі і по закінченню карантину студенти успішно складуть екзамен з дисципліни фізики, яка є базовою дисципліною для спеціальності  «Телекомунікації та радіотехніка».

Спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка» - одна з найсучасніших спеціальностей у галузі зв’язку і ми запрошуємо абітурієнтів, які бажають отримати якісні знання у галузі зв’язку до вступу в наш Державний  університет телекомунікацій!

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення

За даною спеціалізацією здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій мобільного та бездротового зв’язку, цифрового відео і мультимедіа, інтерактивного цифрового телебачення та Інтернет-телебачення, високошвидкісного радіодоступу до Інтернету для операторів стільникового зв’язку, провайдерів Інтернет послуг, телерадіокомпаній, Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення