Кафедра фізики вітає усіх з Днем радіо!!!

16:39, 05-05-2020

Радіо, телебачення, інтернет – без цього важко тепер уявити наше повсякденне життя!!! Без зв’язку неможливе життя нашого суспільства, особливо зараз, під час  карантину.

А якщо передається надзвичайно важлива або навіть секретна інформація, то неможливо також обійтися без її захисту. А захист інформації ґрунтується на глибоких знаннях фізики – однієї з базових дисциплін, що викладається студентам НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ нашого Університету.

В період карантину заняття продовжуються дистанційно. Матеріали, що необхідні для проведення усіх видів занять – лекцій (у вигляді презентацій), практичних та лабораторних робіт та завдань, що виконуються студентами під час карантину, розміщено на навчальній платформі MOODLE та надсилаються безпосередньо у групи, створені студентами. Виконані завдання повертаються на електронну пошту викладачів, які підтримують зв'язок не тільки з старостами груп, а й з кожним студентом особисто.

Сподіваємося, що отримані при дистанційному навчанні знання стануть міцною основою для подальшого навчання наших студентів предметам, необхідним для їх успішного навчання, а потім і роботи за вибраною спеціальністю.

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів вибирати перспективні спеціальності та подавати документи до вступу в ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ !!!