Засідання Вченої ради 19 березня 2014 року

16:29, 20-03-2014

19 березня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому була розглянута та ухвалена нова редакція Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Державного університету телекомунікацій.

На засіданні Вченої ради також були розглянуті питання створення в Навчально-науковому інституті телекомунікацій і інформатизації кафедри "Супутникові телекомунікації, космічні системи і комплекси", видання чергових випусків журналів "Сучасний захист інформації" і "Телекомунікаційні та інформаційні технології" та видання Збірника матеріалів Другої міжнародної науково-технічної конференції "Проблеми інформатизації", яка відбудеться 12 – 13 квітня 2014 року.