Практичні заняття на телеканалі Інтер

14:03, 07-04-2014

Під час навчання відповідно до навчального плану підготовки фахівців напряму «Радіотехніка» передбачаються для студентів проведення практичних занять на провідних підприємствах і установах галузі та операторів мобільного радіозв’язку. Так, з другого семестру почалися для студентів групи РТД-31 щотижня практичні заняття по дисципліні «Основи телебачення і телевізійні системи» на обладнанні телерадіомовлення телеканалу Інтер з поглибленням практичної складової майбутнього фахівця.

В ході занять під керівництвом Шупика Євгена Валентиновича вивчаються практичні аспекти принципів побудови і функціонування сучасних цифрових комплексів мовлення з використанням локальних комп’ютерних  радіомереж, а також технології відео виробництва  і випуску телерадіопродукції, моделювання технологічних процесів в сучасних цифрових відеоінформаційних системах.

Сайко В.Г. 249-25-04    Кафедра Радіотехнологій