Студентська наукова конференція Державного університету телекомунікацій «Світ телекомунікації та інформатизації»

20:52, 26-11-2014

4 грудня 2014 року о 14:00 у конференц залі відбудеться студентська наукова конференція Державного університету телекомунікацій «Світ телекомунікації та інформатизації».

Напрямки роботи конференції:

• Розвиток сфери інфокомунікацій – найперспективнішого напрямку сьогодення

• Захист інформації сфери інфокомунікацій

• Світ телекомунікації та інформатизації у розрізі менеджера та соціолога

Для участі у конференції, необхідно до 2 грудня 2014 року включно заповнити анкету та надіслати тези доповіді або статтю на електронну адресу i.pokhabova@lsd.kiev.ua . Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику.

Обов'язкова реєстрація за посиланням

Вимоги до оформлення матеріалів:
1. Матеріали повинні бути представлені українською, російською або англійською мовами.
2. Обсяг статті 5-8 сторінок, обсяг тез не повинен перевищувати 2-ох сторінок. Кількість авторів – не більше двох.
3. Загальна схема побудови тез чи статті: прізвища та імена авторів, ВНЗ, назва інституту (повна) + назва факультету –заповнюється представниками ННІТІ (повна), місто – у правому верхньому кутку, шрифт Times New Roman; величина шрифту – 14; назва тез чи статті – великими літерами, по центру, шрифт Times New Roman; величина шрифту – 15.
4. Формат сторінки А4; поля 2х2х3х1; шрифт Times New Roman; величина шрифту – 14; інтервал: 1,5; абзац: 1,25 см.
5. По тексту використовуються заокруглені дужки, для посилань на джерело – квадратні: [12, с. 56–57; 14, с. 23], [14, с. 23],
– де "12" та "14" порядковий номер у списку використаних джерел;
– "56–57, 23" – номери сторінок;
– ", " ставиться після порядкового номера джерела у списку використаних джерел;
– ", " – між номерами сторінок;
– ";" – між порядковими номерами різних джерел.
6. Список літератури оформляється згідно вимог державного стандарту з обов`язковим зазначенням кількості сторінок книг, статей.
7. Роботи, що не відповідають вимогам та не представлені у встановлений термін, не будуть розглядатися.

За додатковою інформацією щодо участі у конференції просимо звертатися до голови студентської ради університету Похабової Ірини (тел.: +38093-058-16-22), голови оргкомітету Бондаренка Євгенія (тел.: +38093-223-29-59).