Прес-реліз: Регіональна конференція МСЕ «Перспективи надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G та 5G. Організаційні та технічні рішення по їх побудові та захисту»

16:11, 19-06-2017

З 7 по 9 червня 2017 року у Державному університеті телекомунікацій відбулася Регіональна конференція, яка організована Міжнародним союзом електрозв’язку спільно з Державним університетом телекомунікацій.

У конференції взяли участь керівники всіх трьох секторів МСЕ, представники органів державної влади, регуляторних органів, телекомунікаційних операторів, науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів, виробників телекомунікаційного обладнання.

З вітальними промовами під час відкриття конференції виступили Ректор Державного університету телекомунікацій Володимир Толубко, Начальник департаменту наземних служб радіозв'язку, Бюро радіозв'язку МСЕ Микола Васильєв, Координатор програм Зонального відділення МСЕ Фарід Нахлі, Представник Комітету з питань інформатизації та зв’язку Верховної Ради України Сергій Поташев, Директор Департаменту зв’язку Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації  Іван Хохотва, Генеральний директор Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Володимир Корсун, Генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Олександр Богданов, Завідувач кафедри інфокомунікаційних технологій Білоруської державної академії зв'язку Василь Дубровський, Менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Білорусії Олена Домотенко, Керівник компанії Nokia Україна Олексій Хахлюк, Представник компанії Hewlett Packard Enterprise Тетяна Шумигора.

На конференції були заслухані 50 доповідей на п’ятьох сесіях за тематикою:

• інноваційні підходи з надання послуг на основі мереж     пост-NGN, 4G та 5G;
  • нормативні та регуляторні особливості надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G та 5G;
  • технічні проблеми конвергенції мереж діючих операторів зв’язку;
  • актуальні проблеми кібербезпеки при впровадженні технологій мереж пост-NGN, 4G та 5G;
  • організаційно-економічні аспекти надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G та 5G.

Науковцями університету підготовлено 30 доповідей, 9 з яких на англійській мові. В рамках конференції учасники мали можливість ознайомитися з виставкою сучасного телекомунікаційного обладнання.