Державний Університет Телекомунікацій

Економіка. Менеджмент. Бізнес - Періодичні видання


Переглянути журнал: http://journals.dut.edu.ua/index.php/emb


 

Наукове фахове
видання

 

Економіка. Менеджмент. Бізнес.


 

Науковий журнал «Економіка. Менеджмент. Бізнес» – це економічний науково-практичний журнал, заснований у 2010 році Державним університетом телекомунікацій.

Видання входить до «Переліку фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» на підставі Постанови президії ВАК України від 30.03.2011 р. № 1-5/3, Наказу МОН України від 29 грудня 2014 року № 1528, зі змінами від 24.10.2017 №1413.

У журналі висвітлюються актуальні питання економіки, теорії й практики управління, бізнесу.

Редколегія видання здійснює зовнішнє та внутрішнє рецензування всіх статей, що надходять до неї. До складу редколегії журналу входять провідні українські фахівці. Видання співпрацює з найбільшими ВНЗ України та зарубіжжя. Така співпраця передбачає розміщення інформаційних матеріалів, публікування наукових статей, проведення на базі видання конференцій, семінарів, круглих столів. У виданні публікуються науково-теоретичні та практичні матеріали з актуальних загальнотеоретичних та галузевих економічних питань, а також пропозиції до удосконалення економіки країни.

Запрошуємо всіх бажаючих до співробітництва з нашим виданням та пропонуємо Вам опублікувати Ваші статті. Це видання - не тільки для науковців, а й для практиків, які черпають із нього чимало корисного для своєї діяльності.

З повагою,
Головний редактор,
доктор економічнихних наук, професор
Олена Євгенівна Гудзь

Переглядів: 7 170
^