XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Шановні абітурієнти,

Міністерство освіти і науки дало дозвіл на прийом оригіналів документів для вступу на бакалаврат по контракту до 12:00 15 серпня 2021 року.

Вступайте навчатись до Державного університету телекомунікацій і ви побудуєте свою успішну кар’єру!

Участь в науковій роботі

Положення про наукову роботу студентів

Участь в науковій роботі

Наукова робота студентів – одна з головних складових навчального процесу ДУТ. Студенти університету, починаючи з 2-3 курсів, залучаються до наукової роботи на кафедрах, беруть активну участь в організації та проведені наукових студентських конференцій, семінарів, приймають участь і досягли вагомих результатів у Всеукраїнських студентських олімпіадах. Загальна кількість студентів, охоплених науковою роботою, досягає півтори сотні осіб, кількість студентських наукових гуртків при кафедрах – 8. На належному рівні організована робота таких гуртків при кафедрах українознавства, телекомунікаційні системи, інформаційних технологій.

Студенти прийняли активну участь в роботі V Міжнародній науково-методичній конференції «Сучасні тенденції розвитку вищої освіти, трансформація навчального процесу у технологію навчання».

На Міжнародній науково-технічній конференції студентства та молоді «Світ інформації та телекомунікацій» виступили з доповідями 40 студентів ДУТ.

25-го травня пройшов другий (конкурсний) етап Всеукраїнської програми «Професіонали майбутнього», який проводить компанія МТС. Проект, представлений командою ДУТ зайняв четверте місце серед 12 команд університетів України, що демонструє достатньо високий рівень знань студентів та інтерес до науково-дослідних досліджень в галузі телекомунікацій.

Магістри факультетів ІТ та ТК брали участь в заняттях науково-технічної школи-семінару (керівник проф. Семенко А.І.), а також у виконанні ініціативних науково-дослідних роботах, що проводились на кафедрах всіх інститутів протягом останніх років. Загальна кількість студентів, що виконували НДР – 15 осіб.

Студент 2-го курсу факультету Інформаційних технологій Гашко Андрій отримав патент на винахід «Надпотужний комп’ютер Гашко».

Переглядів: 5 802
ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ
Запрошуємо на навчання за спеціальністю майбутнього - ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ!
Дізнатись більше