Проводиться набір на сертифіковані курси за технологіями Hewlett Packard

Проводиться набір на сертифіковані курси за технологіями Hewlett Packard для студентів Державного університету телекомунікацій та інших осіб, які бажають підвищити кваліфікацію з технологій HEWLETT-PACKARD в області ІТ-технологій

Hewlett Packard Accredited Technical Associate (HP ATA) – це незалежна сертифікація спеціалістів в області ІТ технологій. Программа HP ATA визнається на міжнародному рівні.

Початок навчання – 15.01.2016, закінчення навчання – 15.03.2016. Для проведення занять використовується спеціалізована лабораторія, яка повністю оснащена необхідним обладнанням  фірми Hewlett Packard.

Загальний обсяг програми кожного з курсів– 40 годин.

Програми курсів:

Introduction to IT (Введення в IT)

Connected Devices (Рішення для з'єднання пристроїв)

Networks (Розробка і впровадження мережевих рішень)

Servers and Storage (Рішення на серверах і системах зберігання даних)

Cloud (Розробка і впровадження хмарних рішень)

По закінченню курсів Слухачі можуть пройти тестування для отримання Міжнародного сертифікату   HPAccredited Technical Associate (HP ATA)Тестування здійснюється через університетський Навчально-науковий центр технологій  Hewlett Packard, який має права єдиного в Україні відповідного сертифікаційного центру. Підтвердження про включення сертифікату до Certiport Global Credential Verification можна перевірити через сайт  (https://www.verify.certiport.com).

Бажаючим навчатися на Курсах необхідно до 15.01.2016 року звернутися до Навчально-наукового центру технологій  Hewlett Packard кафедри Інформаційних технологій  університету (кімната 116, тел. 050 913-52-52, 063-924-47-47, 044-249-29-05, вн. 9-05), або подати заявку online.

Переглядів: 1 008
^