Державний Університет Телекомунікацій

Проводиться набір на сертифіковані курси за технологіями Hewlett Packard

Проводиться набір на сертифіковані курси за технологіями Hewlett Packard для студентів Державного університету телекомунікацій та інших осіб, які бажають підвищити кваліфікацію з технологій HEWLETT-PACKARD в області ІТ-технологій

Hewlett Packard Accredited Technical Associate (HP ATA) – це незалежна сертифікація спеціалістів в області ІТ технологій. Программа HP ATA визнається на міжнародному рівні.

Початок навчання – 15.01.2016, закінчення навчання – 15.03.2016. Для проведення занять використовується спеціалізована лабораторія, яка повністю оснащена необхідним обладнанням  фірми Hewlett Packard.

Загальний обсяг програми кожного з курсів– 40 годин.

Програми курсів:

Introduction to IT (Введення в IT)

Connected Devices (Рішення для з'єднання пристроїв)

Networks (Розробка і впровадження мережевих рішень)

Servers and Storage (Рішення на серверах і системах зберігання даних)

Cloud (Розробка і впровадження хмарних рішень)

По закінченню курсів Слухачі можуть пройти тестування для отримання Міжнародного сертифікату   HPAccredited Technical Associate (HP ATA)Тестування здійснюється через університетський Навчально-науковий центр технологій  Hewlett Packard, який має права єдиного в Україні відповідного сертифікаційного центру. Підтвердження про включення сертифікату до Certiport Global Credential Verification можна перевірити через сайт  (https://www.verify.certiport.com).

Бажаючим навчатися на Курсах необхідно до 15.01.2016 року звернутися до Навчально-наукового центру технологій  Hewlett Packard кафедри Інформаційних технологій  університету (кімната 116, тел. 050 913-52-52, 063-924-47-47, 044-249-29-05, вн. 9-05), або подати заявку online.

Переглядів: 1 088
^