XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Склад постійних комітетів

Список представників постійно діючих комітетів профспілкового комітету Державного університету телекомунікацій

 

Комітет з охорони праці

Комітет з охорони праці та побуту проводить роботу щодо здійснення громадського контролю за виконанням заходів щодо поліпшення побутових умов і охорони праці співробітників університету, передбачених колективним договором з питань безпеки та гігієни праці.

Голова комітету Смаль Людмила Леонідівна.

 

 Комітет з соціального страхування та тимчасової втрати працездатності

Коло роботи комітету з соціального страхування та тимчасової втрати працездатності працівників університету різноманітне. Перш за все, комітет активно відстоює соціально-економічні права працівників, які прописані в Колективному договорі між адміністрацією і профспілковим комітетом Університету на 2020-2024 роки.

Завдяки соціальному партнерству між профспілковим комітетом і адміністрацією університету в колективний договір, крім гарантованих законодавчо умов оплати праці, доплат, надбавок і преміювання, внесені доповнення щодо преміювання, які регулюються «Положенням про преміювання працівників Державного університету телекомунікацій».

Голова комітету Бовсунівський Сергій Миколайович

 

Комітет культурно-масової, спортивної та оздоровчої діяльності

Профспілковий рух неможливий без культурно-масової, естетичної роботи, а також без фізкультури і спорту. Ця ділянка роботи дуже важлива в роботі профспілкової організації.

Члени культурно-масової комітету особливу увагу приділяють розвитку духовних і культурних потреб працівників університету. З цією метою організовуються проведення тематичних і новорічних вечорів, урочистих зібрань з нагоди святкування Міжнародного жіночого Дня 8 Березня.

Крім того проводиться активна спільна робота профкому з кафедрою безпеки життєдіяльності. Співробітники університету мають можливість займатися тенісом, оздоровчою гімнастикою.

Голова комітету Антошкіна Ольга Леонідівна

 

Комітет по роботі з молоддю

Для забезпечення соціально-економічних, духовних прав та інтересів молодих фахівців, працюючої молоді у профкомі створена комітет по роботі з молоддю.

У свої плани роботи комітет включає питання:

- контроль за виконанням нормативних документів, що стосуються молоді,

- навчального навантаження молодих викладачів,

– організація культурно-масових, спортивних та оздоровчих заходів для молодих співробітників.

Голова комітету Гордійчук Наталія Вікторівна

 

Комітет з питань заробітної плати та нормування робочого часу

Основним завданням комітету є моніторинг за дотриманням виконання положень Колективного договору між ректором та Профспілковим комітетом Профспілкової організації Державного університету телекомунікацій, у частині, що стосується нормування робочого часу та своєчасної виплати заробітної плати.

Голова комітету Мовчан Лариса Карлівна

Переглядів: 5 531