XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Набір на сертифіковані курси Hewlett Packard

Проводиться набір на сертифіковані курси за технологіями Hewlett Packard для студентів Державного університету телекомунікацій та інших осіб, які бажають підвищити кваліфікацію з технологій HEWLETT-PACKARD в області ІТ-технологій

Hewlett Packard Accredited Technical Associate (HP ATA) – це незалежна сертифікація спеціалістів в області ІТ технологій. Программа HP ATA визнається на міжнародному рівні.

Початок навчання – 01.03.19, закінчення навчання – 30.04.2019. Для проведення занять використовується спеціалізована лабораторія, яка повністю оснащена необхідним обладнанням  фірми Hewlett Packard.

Загальний обсяг програми кожного з курсів– 40 годин.

Програми курсів:

  • Introduction to IT (Введення в IT)
  • Connected Devices (Рішення для з'єднання пристроїв)
  • Networks (Розробка і впровадження мережевих рішень)
  • Servers and Storage (Рішення на серверах і системах зберігання даних)
  • Cloud (Розробка і впровадження хмарних рішень)
  • Achieving business results through technolog (IT технології для досягнення успіхів у бізнесі)

По закінченню курсів Слухачі можуть пройти тестування для отримання Міжнародного сертифікату   HPAccredited Technical Associate (HP ATA)Тестування здійснюється через університетський Навчально-науковий центр технологій  Hewlett Packard при кафедрі Комп'ютерних наук, який має права єдиного в Україні відповідного сертифікаційного центру. Підтвердження про включення сертифікату до Certiport Global Credential Verification можна перевірити через сайт  (https://www.verify.certiport.com)

Бажаючим навчатися на Курсах необхідно до 15.02.2019 року звернутися до Навчально-наукового центру технологій  Hewlett Packard кафедри Комп'ютерних наук  університету (кімната 132, тел. 050 913-52-52, 063-924-47-47, 044-249-29-05, вн. 9-05), або подати заявку online.

Переглядів: 7 976