Діяльність спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03

Архів дисертацій

ГОЛОБОРОДЬКО АЛЬОНА ЮРІЇВНА

Дата захисту: 6.06.2023

Тема дисертації: УПРАВЛІННЯ ІНТЕГРАТИВНИМ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ У СУЧАСНІЙ ЕКОНОМІЧНІЙ ПАРАДИГМІ ЦИФРОВІЗАЦІЇ, поданої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів докторської дисертації

Облікова картка дисертації

Реферат

Дисертація

Відгук офіційного опонента на дисертаційну роботу

Відеозапис захисту

23.03.23 р. об 11:00 годині, захист дисертації Захаржевської Аліни Анатоліївни на тему: «Розвиток управління ризиками телекомунікаційних підприємств», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

26.03.2021 р. об 11:00 годині, захист дисертації Стрельнікової Світлани Юріївни на тему: «Управління стратегічними змінами телекомунікаційних підприємств в умовах цифрової трансформації», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

25.03.2021 р. о 14:00 годині, захист дисертації Плевако Наталії Олегівни на тему: «Управління стратегічним розвитком підприємств в умовах цифрових трансформацій», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

25.03.2021 р. об 11:00 годині, захист дисертації Маковецької Ірини Миколаївни на тему: «Управління комунікаціями в підприємствах», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

17.12.2020 р. о 14:00 годині, захист дисертації Філіної Ольги Володимирівни на тему: «Управління ефективністю використання соціальних мереж підприємствами», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

17.12.2020 р. об 11:00 годині, захист дисертації Труш Марії Сергіївни на тему: «Управління корпоративною культурою телекомунікаційних підприємств», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

28.08.2020 р. об 13:00 годині, захист дисертації Шмалій Людмили Володимирівни на тему: «Інформаційно-комунікаційне забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

28.08.2020 р. о 10.00 годині, захист дисертації Дрокіної Ніни Іванівни на тему: "Механізм управління інтегрованим інтернет-маркетингом підприємств ринку телекомунікаційних послуг України", поданої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

27.08.2020 р. об 14:00 годині, захист дисертації Сухачової Ольги Олександрівни на тему: «Організація процесу розробки та прийняття управлінських рішень підприємств зв’язку», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

27.08.2020 р. об 11:00 годині, захист дисертації Ващенка Олега Петровича на тему: «Управління ресурсним забезпеченням телекомунікаційних підприємств», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).